Bukiet

Bukiet

wtorek, 12 maja 2015

Oby w całości czyli jak wysyłamy nasze produkty:)

Kochani,
Bukiety z cukierków to ciężki produkt do transportu. Pogoda, czynniki mechaniczne i w wielu przypadkach mała delikatność panów kurierów sprawia że przed każdą wysyłką mamy duży orzech do zgryzienia. Chcemy żeby po każdym otwarciu naszej przesyłki było tylko ŁAŁ!!! Staramy się wyeliminować  przeszkody, tak aby wszystko poszło po naszej i waszej myśli. A mianowicie jak się zabezpieczamy. Mamy kilka procedur które za każdym razem wdrążamy. 
Po pierwsze folia bąbelkowa.
Zawsze niezawodna! Każdy bukiet jest starannie owijany co sprawia że zgniecenie nie powinno wpłynąć na jakość bukietu.
Po drugie karton.
Nigdy nie wysyłamy owiniętego w strecz bukietu. Zawsze umieszczamy go w kartonowym pudełku.
Po trzecie wypełnienie kartonu. 
Po włożeniu za bąbelkowanego bukietu w luki wkładamy wypełnienie tak aby każda wolna przestrzeń w kartonie była wypełniona. Pozwala to unieruchomić bukiet który podczas podroży nie lata.  
Po czwarte strecz.
Gdy wszystko jest na miejscu, pudełko owijane jest czarnym streczem. Zawsze masz pewność że jesteś pierwszą osobą która otwiera twoją przesyłkę.
Po piąte informacja!!!
Podczas podpisywania umowy z firmą kurierską zwróciliśmy uwagę że każdy nasz produkt jest delikatny. Na liście przewozowym istnieje informacja aby pudelkiem nie rzucać.
Po szóste czas wysłania.
Nigdy nie wysyłamy bukietu w piątek! Przesyłka wysłana przed weekendem nigdy do państwa nie dotrze na drugi dzień. Co z tym się wiąże? Bukiet przez dwa dni leży gdzieś na magazynie. 
Tych kilka zasad pozwala bezpiecznie przetransportować bukiecik w każde miejsce na świecie:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz