Bukiet

Bukiet

sobota, 10 października 2015

Doba powinna trwać 48h czyli ciągle mało czasu:(

Kochani nasi blogowicze, wszyscy Ci którzy właśnie z tej platformy czerpiecie inspiracje na nietuzinkowe prezenty. Wszystkich was strasznie przepraszamy, trochę naszego bloga zaniedbaliśmy. Ale ciągle dużo pracy. W naszej pracowni nadszedł czas zmian. Pewne sprawy musiały zostać zmienione. Ciągle się zmieniamy. Staramy się nie stać w miejscu. Na pierwszy ogień poszedł nasz sklep internetowy. Każda uwaga którą kierujecie do nas jest na wagę złota. Nie ma nic pożyteczniejszego jak obiektywna krytyka. Dzięki Panu Piotrowi od PR jednej z Krakowskich firm zwróciliśmy uwagę na nasze zdjęcia. Problemem było tło. Często różne, odwracające uwagę od naszego produktu. Na razie musimy sobie radzić bez profesjonalnego sprzętu typu ciemnia, profesjonalne lampy. Dlatego każde zdjęcie zostało przerobione ręcznie. Ale mamy nadzieję że efekt został osiągnięty. 
Kolejnym aspektem jest konto na Facebooku. Tu też trochę zmian. staramy się o jak największą liczbę polubień. Codziennie jakiś ciekawy post, fajne zdjęcia etc. Nasz sklep stacjonarny też będzie przechodził mały lifting. Pojawi się duże logo, wszystko będziemy pakować w papierowe torebki z naszym logo. Nowe produkty, piki ale również zaczynamy misję pod kryptonimem "kompozycja ze słodyczy" ale to już nie długo. Nasz blog też przejdzie metamorfozę!!! Zostanie przeniesiony na samodzielny serwer, zmieni się szata graficzna 
Kolejny nasz cel to już bardo duże przedsięwzięcie!!! A mianowicie wam poprzez nasze produkty chcemy dać uśmiech na twarzach. Zarówno waszych jak i osób obdarowywanych naszymi produktami. Ale jest dużo osób a w zasadzie dzieci które na ten uśmiech zasługują i niekoniecznie nasz bukiet im w czym kol wiek pomoże! Dokładniej to chcemy dołączyć w początkowej fazie do jakiejś fundacji zaznajomić się z czym to się je, i w jaki sposób możemy pomóc. Wszystko po to żeby już może w przyszłym roku założyć własną fundację. Fundacje która będzie pomagać chorym dzieciakom! Wiemy i zdajemy sobie sprawę że to nie jest takie wszystko proste. Ale mamy nadzieję że dzięki waszej pomocy to się uda. Łatwo się pisze a czas zweryfikuje. Zobaczymy czy się uda. Trzymajcie za nas kciuki. Może już za rok o tej porze będziemy pisać posta i się z tego śmiać. Że tak się baliśmy, że sobie nie damy rady, że nasza pozytywna energia nie wystarczy. Ale jak to się mówi powoli do celu!!!

   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz